Firmamız

Boyut Enerji Sistemleri Ltd. Şti. kurucularının elektrik sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübeleri sonrasında 2010 yılında kurulmuştur.

Elektrik mühendisliği kapsamına giren tüm proje, danışmanlık ve taahhüt uygulama hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız sürekli olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Güncelliği sürekli kılan, her projenin kendine özgü yapısını oluşturan, genç dinamik ve deneyimli kadrosu ile firmamız, her boyutta doğru çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Her projenin kendine özgü koşulları göz önünde bulundurularak yapının kullanım amacı, sistem gereksinimleri ve talep edilen konfor kriterlerini sağlayacak en uygun öneri, çözüm ve ürün seçiminde ilgili standart ve teknik destekleri ile sunarak optimum proje üretilmektedir.

Firmamız, yapmış olduğu uygulama projelerinde yenilenen teknolojiyi projelerine adapte etmenin öneminin farkında olarak, mimari proje konseptine en uygun, yatırım maliyeti ve işletim maliyeti gibi ekonomik unsurları göz önünde bulundurarak; dünya standartlarında ki dizayn kavramının ana kriterlerini temel prensip olarak benimsemiştir.